Może trzeba zakomunikować pozostałym podwładnym, że X jest tego powodem. Czasami to działa, czasami przynosi odwrotny skutek, ale to trzeba rozeznać samemu.
A ty nie możesz złożyć skargi do HR?
You are viewing a single comment's thread from:
Może trzeba zakomunikować pozostałym podwładnym, że X jest tego powodem. Czasami to działa, czasami przynosi odwrotny skutek, ale to trzeba rozeznać samemu.
A ty nie możesz złożyć skargi do HR?