To jsem opravdu zvědav, kterou fotku dáš do soutěže. Tipl bych si na západ slunce :-).
Doufám, že na pokračování nebudeme čekat půl roku :-D
You are viewing a single comment's thread from:
To jsem opravdu zvědav, kterou fotku dáš do soutěže. Tipl bych si na západ slunce :-).
Doufám, že na pokračování nebudeme čekat půl roku :-D