Pokus, co úplně nevyšel

in Česky!2 years ago

Tak jsem se před týdnem brouzdal úlem, jen tak chvíli bezcílně těkal tam i onde, a zaujala mě jedna věc. Viděl jsem, že v jedné komunitě, zaměřené na konspirační teorie (konkrétně chemtrails) se v příspěvcích (resp. v odměnách za ně) točí celkem slušné peníze.

Tak proč to tam nezkusit?

Nastudoval jsem něco informací na stránkách našich chemtrailsových konspirátorů, a vytvořil podle mého názoru hodnotný příspěvek o tomto fenoménu a o metodě, jak se s ním vypořádat.

Bohužel, moje očekávání se nenaplnila. Buď to zapříčinila moje angličtina, opírající se o google translátor, nebo to bylo tím, že jsem byl v komunitě nový a neznámý, a nebo jsem se jednoduše netrefil do vkusu obecenstva. A nejpravděpodobněji všechno dohromady.

V každém případě bych chtěl ujistit ty, které můj příspěvek překvapil, že to byla z mé strany opravdu jen "účelovka" a že jsem chemtrails a podobným konspiračním teoriím zatím nepropadl.

Nicméně kdyby to někdo přesto vzal vážně a chtěl proti chemtrails a ovlivňování počasí bojovat octováním, najde i na českém internetu mnoho a mnoho inspirace :)

S přáním čistého nebe...

image.png